Niedziela 22/12/2019

1. O 17.15 różaniec.

1. Jeszcze jutro i we wtorek o 6.30 odprawimy Roraty, zakończone ciepłym poczęstunkiem w przedsionku kościoła.

1. We wtorek 24 grudnia Msze św. będą tylko rano, czyli o 6.30, 8.00 i 9.00. Wieczorem kościół będzie zamknięty do godz. 23.00.

1. O północy z wtorku na środę odprawimy Pasterkę, a po niej połamiemy się opłatkiem z parafianami.

1. W pierwszy dzień świąt (środa) nie będzie Mszy św. o 7.00. Pozostałe Msze św. będą według porządku niedzielnego. W święto św. Szczepana (czwartek) Msze św. odprawimy według porządku niedzielnego. W oba dni świąteczne nie będzie nabożeństwa o 17.15. Msze św. wieczorne będą tak jak w niedzielę.

1. W tygodniu świątecznym kancelaria będzie czynna tylko w piątek, od 16.00 do 18.00.

1. Przy figurze św. Michała wyłożone są aktualne numery prasy katolickiej. Podwójne wydania świąteczne kosztują 10 zł.

1. Przy kawiarence parafialnej prowadzimy sprzedaż choinek.

1. Opłatki i świece Caritas można otrzymać w zakrystii, kancelarii i w kawiarence.

1. W zakrystii można także nabyć książki Mystagogia Benedicti, zawierające teksty Papieża Benedykta XVI na Adwent i Boże Narodzenie, w opracowaniu o. Michała Dragana OSB, naszego rekolekcjonisty. Cena 30 zł/egz.