Niedziela 16/01/2022

1. Dziś o g. 17:15 koronka do Bożego Miłosierdzia.

1. We wtorek o 19:00 w dolnym kościele spotkanie opłatkowe wspólnot charyzmatycznych Źródło i Światło.

1. W środę o 19:40 konferencja ks. proboszcza: Perspektywa wiary we współczesnym świecie. Transmisja na YouTube.

1. Od poniedziałku 17 stycznia do soboty 29 stycznia zapraszamy na specjalne Msze św., które będziemy odprawiać w intencji mieszkańców kolejnych ulic według następującego porządku:

Poniedziałek 17/01: Puławska nry nieparzyste od Dolnej do Dworkowej, Boryszewska, Wygoda, Belgijska, Morskie Oko, Dworkowa i Smetany.

Wtorek 18/01: Puławska nry parzyste od Olesińskiej do Racławickiej, Olesińska, Grażyny.

Środa 19/01: Różana, Dąbrowskiego, Bałuckiego, Odolańska.

Czwartek 20/01: Al. Niepodległości, Kazimierzowska, Wiktorska, Wiśniowa.

Piątek 21/01: Racławicka, Olkuska, Dożynkowa, Drużynowa, Piłkarska, Tenisowa i Szczekocińska.

Sobota 22/01: parafianie, którzy nie mogli przyjść w wyznaczonym dla nich dniu oraz mieszkający poza parafią, ale z nami związani.

Po Mszy św. będzie okazja do spotkania z księżmi. Będzie można otrzymać butelkę z wodą święconą i modlitwę błogosławieństwa do odmówienia we własnym domu. Pełny plan spotkań podajemy w Internecie i na tablicy ogłoszeń.