Niedziela 19/03/2023

1. O 17:15 Gorzkie Żale. W piątki Wielkiego Postu odprawiamy Drogę Krzyżową: o g. 17:30 w dolnym kościele dla dzieci a o g. 18:30 w górnym dla dorosłych.

1. Rozpoczynamy rekolekcje parafialne, które prowadzi Zbigniew Bielas, rektor Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Kazania dzisiaj na wszystkich Mszach św., a od poniedziałku do środy o g. 9:00, 18:00 i 19:30.

1. Dzisiaj obchodzi imieniny prałat Józef Hass. Składamy mu serdeczne życzenia zdrowia i owocnej posługi. Liturgiczna uroczystość św. Józefa jest przeniesiona na jutrzejszy poniedziałek.

1. W środę o g. 12:30 rozpoczniemy rekolekcje szkolne dla uczniów liceów. Poprowadzi je diakon Mateusz Nerlo z grupą kleryków naszego seminarium. Rekolekcje potrwają do piątku.

1. W środę nie będzie konferencji ks. proboszcza.

1. W sobotę 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Porządek Mszy św. codzienny.

1. W niedzielę 26 marca o g 16:30 zapraszamy na Koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu Chóru Polonia pod dyrekcją Zbigniewa Szablewskiego.

1. W piątek przed Niedzielą Palmową, 31 marca, odprawimy Drogę Krzyżową ulicami naszej parafii. Początek o g. 19:30.

1. Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin św. Jana Pawła II zaprasza kandydatów do klas I. Szczegółowe informacje nt. rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej szkoły: www.loprzymierze.edu.pl.

1. Przy wyjściu z kościoła prosimy o miesięczną składkę na remont fasady. Prace zamierzamy wznowić pod koniec marca.